Kim jesteśmy

zMieciem to mobilny serwis sprzątający autokary.

Jeśli trafiłeś na naszą stronę to zapewne masz dość bezkarności pasażerów niszczących i brudzących Twój autokar.

Przedstawienie klientowi - sprawcy zniszczeń - faktury za sprzątnie autokaru lub naprawę zniszczeń jest skuteczną metodą obciążenia go kosztami przywrócenia autokaru do stanu używalności.

Co robimy

Kompleksowo dbamy o czystość w autokarach.

Zamiatamy, odkurzamy, zmywamy podłogi, pierzemy tapicerkę - to wszystko w dowolnym miejscu i czasie. Nasz wóz serwisowy dostępny jest na terenie Warszawy i okolic 24h na dobę.

Pomagamy w sytuacjach awaryjnych.

Pomoc w rozruchu przy rozładowanych akumulatorach 12/24V. Dowieziemy część zamienną, brakujące wyposażenie. Skradziono Ci akumulatory? Przywieziemy nowe.

Czy warto

Sprzątamy wyłącznie autokary

Nie jesteśmy przypadkową firmą sprzątającą. Zajmujemy się tylko autokarami. Wiemy, gdzie pasażer upchnął ogryzek, gdzie przykleił gumę i że w popielniczce na pewno nie ma popiołu.

Kompleksowo wyposażony wóz serwisowy

Ma wszystko, co potrzebne do sprzątania w terenie: agregat prądotwórczy, wodę, odkurzacz piorący, chemia profesjonalna, oświetlenie. Uzupełnimy w Twoim autokarze papier toaletowy, wodę w WC, zabierzemy śmieci. 

Pracujemy 24h

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę. Pasażer zabrudził tapicerkę w środku nocy? Daj nam pół godziny na dojazd i drugie tyle na posprzątanie. Potem pojedziesz dalej.