Czy na stoliku da się usiąść?

Tak, ale tylko raz. Przekonał się o tym uczeń jednej z warszawskich podstawówek. Stolik oczywiście się urwał, pozostały wystające, ostre elementy. Po zakończonej wycieczce nasz bus serwisowy już czekał na autokar, od ręki wymieniliśmy stolik. Fakturę za naprawę pokryli rodzice ucznia. Dalsza jazda z wystającymi ostrymi elementami wnętrza groziła zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego przy kolejnej kontroli policji. A w Twoich autokarach dalej można bezkarnie niszczyć wnętrze?

Ozonowanie sali zabaw

Sale zabaw dla dzieci mogą być pełne niebezpiecznych grzybów, wirusów i bakterii. Do czasu gdy do akcji wkroczy ozonator zMieciem.pl

Ozonowanie kabin ciężarówek

Kabina ciężarówki jest dla kierowcy miejscem pracy, snu i spożywania posiłków. Długotrwałe używanie klimatyzacji sprzyja rozwojowi grzybów i pleśni, a te mogą mieć bardzo niekorzystny wpływ na zdrowie kierowcy. Ozonuj z nami regularnie wnętrze swojej ciężarówki - dojeżdżamy z ozonatorem do klienta. Oferujemy również możliwość wynajęcia ozonatora na określony czas - ozonujesz wówczas tyle ciężarówek ile tylko chcesz.

Dostawa płynu do WC

Nie masz czasu na szukanie sklepu z płynem do toalety autoakrowej? Dzwoń do nas, zawsze mamy go na pokładzie naszego busa serwisowego.

Czyszczenie tapicerki skórzanej

Skutecznie czyścimy tapicerki skórzane w samochodach. Właściciel tego pojazdu przyjechał do nas z odległości ponad 30 kilometrów aby mieć usługę wykonaną dobrze i niedrogo. Udało się?

Mycie elewacji domów

Twój dom stracił kolory po zimie? Pyły z kotłów węglowych niestety robią swoje. Z naszą pomocą Twój dom odzyska kolory.