Czy na stoliku da się usiąść?

Tak, ale tylko raz. Przekonał się o tym uczeń jednej z warszawskich podstawówek. Stolik oczywiście się urwał, pozostały wystające, ostre elementy. Po zakończonej wycieczce nasz bus serwisowy już czekał na autokar, od ręki wymieniliśmy stolik. Fakturę za naprawę pokryli rodzice ucznia. Dalsza jazda z wystającymi ostrymi elementami wnętrza groziła zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego przy kolejnej kontroli policji. A w Twoich autokarach dalej można bezkarnie niszczyć wnętrze?

Czyszczenie tapicerki skórzanej

Skutecznie czyścimy tapicerki skórzane w samochodach. Właściciel tego pojazdu przyjechał do nas z odległości ponad 30 kilometrów aby mieć usługę wykonaną dobrze i niedrogo. Udało się?

Sprzątanie, pranie, ozonowanie autokarów

Solidny przewoźnik dba nie tylko o stan techniczny ale również o czystość wewnątrz pojazdów. Na zlecenie jednej z warszawskich firm kompleksowo przygotowaliśmy flotę pojazdów do sezonu turystycznego. Zlecenie obejmowało sprzątanie, pranie tapicerki i ozonowanie wnętrz. 

Ozonowanie sali zabaw

Sale zabaw dla dzieci mogą być pełne niebezpiecznych grzybów, wirusów i bakterii. Do czasu gdy do akcji wkroczy ozonator zMieciem.pl

Ozonowanie kabin ciężarówek

Kabina ciężarówki jest dla kierowcy miejscem pracy, snu i spożywania posiłków. Długotrwałe używanie klimatyzacji sprzyja rozwojowi grzybów i pleśni, a te mogą mieć bardzo niekorzystny wpływ na zdrowie kierowcy. Ozonuj z nami regularnie wnętrze swojej ciężarówki - dojeżdżamy z ozonatorem do klienta. Oferujemy również możliwość wynajęcia ozonatora na określony czas - ozonujesz wówczas tyle ciężarówek ile tylko chcesz.

naroznik czysty i brudny

Narożnik mocno zabrudzony

Nie byliśmy pewni czy ten narożnik jest jeszcze do uratowania. Kilka godzin ciężkiej pracy, profesjonalna chemia i daliśmy radę. Na uwagę zasługuje fakt, że trzy inne firmy piorące tapicerkę odmówiły realizacji tego zlecenia. My nie tylko podjęliśmy się tego zadania ale upraliśmy go tanio i skutecznie.